معرفی پرفروش ترین شیرآلات

پرفروش ترین شیرآلات 

پرفروش ترین شیرآلات دارای کیفیت عالی ازنظرساخت وتولید هستندو همچنین ظاهری زیبابه خانه شما میبخشند. پرفروش ترین شیرآلات، شیرآلاتی هستند که از نظر اکثریت مشتریان پذیرفته شده و مورد قبول و رضایت مندی قرارگرفته اند. وقتی شیری مورد تایید مشتریان واقع میشود به این معنا می باشد که کلیه امکاناتی که جهت ساخت یک شیر مورد نیاز است در ساخت آن بکار رفته است .

شیرآلات بهداشتی یکی از لوازم‌ هایی است که در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام زیاد مورد استفاده قرار میگیرد و باعث تمیزنگه داشتن ساختمان میشود.فروش لوله و اتصالات

هم چنین یکی ازروش‌ های موثردرکاهش مصرف آب میباشد پس باید در انتخابشان دقت کنیم. در این جا سعی داریم شما را با پرفروش ترین شیرآلات ایرانی و خاجی آشناسازیم و برندهای مطرح در این زمینه رابه شمامعرفی کنیم تا هنگام خرید راحت تر انتخاب خود را انجام دهید .به طور کلی شیرآلات عبارتند از مجموعه‌ ای از قطع کننده‌ ها که درانتهای خطوط لوله‌ های آب نصب میشوند و عمل قطع و وصل کردن جریان آب و تنظیم شدت جریان و ترکیب آب سردوگرم را باهم به عهده دارند .لوله نیوپایپ

امروزه شیرآلات به یک صنعت قدرتمند تبدیل شده ودردکوراسیون منزل نیزتوجه ویژه‌ ای به شیرآلات میشود. انواع شیرآلات با توجه به نیازهای مصرف کننده و تغییر رویکرد جامعه وارد بازار می‌ شود و هر روز شاهد عرضه انواع شیرآلات جدید هستیم . البته باید دقت کرد که مواردمهمی نیز از جمله قیمت، نحوه طراحی، رنگ و همچنین فروش این مدل شیرآلات درانتخاب مادخیل هستند .مدل های شیرالات بهداشتی ساختمانی : شیرآلات بهداشتی ساختمانی به مدل های مختلف ( شیرآلات اهرمی، شیرآلات چشمی وشیرآلات پدالی ) تقسیم میشود .اتصالات نیوفلکس

شیرآلات اهرمی

درشیرآلات اهرمی جریان آب سردو گرم به مرکز شیر میرسند و از قطعه ای به نام کارتریج عبورمی کنند . شیرآلات اهرمی مدت هاست که در بسیاری از مناطق دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و دیگر استفاده از شیر های قدیمی مخلوط رایج نمی باشد .یکی از دلایل استفاده از شیر های اهرمی ، بهداشت بالای آن می باشد . همچنین استفاده از این نوع شیر ها و تنظیم دمای آب برای مصرف کننده بسیار راحت تر از مدل های دیگر شده است .دسته کارتریج از طریق دسته شیرآلات اهرمی ، توسط مصرف کننده کنترل میگردد .

باحرکت دسته” شیرآلات اهرمی”، سرامیکهای کارتریج به صورت افقی برروی هم می لغزندتامجراهای ورودی آب گرم وسرد، بسته و باز شوندو نسبت جریان آب سرد و گرم کنترل شود .سپس یک جریان آب واحد دردمای تنظیم شده از طریق لوله درون شیر به سمت خروجی آب ( آبریز شیر اهرمی ) هدایت می شود . به گفته فروشندگان مراکز عمده شیر‌آلات ، شیرهای تک اهرمی با قابلیت جدا شدن سرشیر ( شیلنگی ) برای سینک آشپزخانه و شیر های تک اهرمی ایستاده برای روشویی سرویس های بهداشتی استفاده می‌ شوند .دیواری ‌های اهرمی محبوب سرویس بهداشتی هستند که البته افراد زیادی از آن استفاده میکنند ودرپی خریدشیرآلات دراین سبک هستند .

شیرآلات چشمی

باتوجه به کمبودآب وخشکسالی موجود در کشور لازم است تا همه مردم درمصرف آب صرفه جویی به عمل آورند. نصب شیرآلات چشمی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود . بکار بردن شیر آب اتوماتیک به جای شیر های معمولی آب باعث می شود تا در مدیریت منابع آبی کشور کمک شایانی شود .به طور کلی اساس کار شیرآلات چشمی به این گونه است که بایدیک جسم ثابت جلوی میدان دید چشمی شیر قراربگیرد تا با موج های مادون قرمزآب به جریان بیوفتد .

شیرآلات چشمی دارای حسگرهایی برروی خود میباشد که بدون نیازبه برخورد فیزیکی و تنهابا نزدیک شدن دست ها به این سنسور ها و فعال شدن آن ها، جریان آب برقرار می شود و سپس با دور شدن دست ها مجددا جریان آب قطع خواهد شد .شیر های آب چشمی با برق کار میکنند اما در آن ها باتری نیز تعبیه شده است تا در صورت نبود برق ، بتوانند همچنان کارایی خود راحفظ نمایند .

پرفروش ترین شیرآلات

 

فواید استفاده از شیرآلات چشمی استفاده ازشیر آب چشمی دارای فواید بسیاری است. در زیر به معرفی برخی ازاین فواید میپردازیم :

 • استفاده ازشیرآلات چشمی باعث میشود تا ازبسیاری از بیماری های واگیردارو بیماری های پوستی مثل هپاتیت، آنفولانزا، بیماری های انگلی، قارچی و …. که از راه تماس دست افراد منتقل میشوند، جلوگیری شود.
 • این شیرآلات چشمی درافزایش بهداشت وکنترل بیماری هادرمحیط های آلوده جلوگیری میکند.
 • این شیرهامیزان صرفه جویی درمصرف آب رابه میزان ۷۰ درصدکاهش میدهندو این صرفه جویی تنها به کمک ۴ عدد باتری صورت میگیرد.
 • استفاده ازشیرآلات چشمی موجب بالابردن بهداشت وپاکیزگی به میزان صددرصد میشود .
 • برای جبران افت فشاردرطبقه های بالایی ساختمان هامی توان از شیرآلات چشمی استفاده کرد .
 • این شیرها برای عملکرد جریان آب ازفناوری نانو استفاده میکنند .
 • آب ریزی با رنگهای مختلف ازدیگر قابلیت های این دستگاه های شیرآب هستند .
 • تنظیم دمای آب به صورت گرمایشی وسرمایشی رامیتوان با این شیرها انجام داد .
 • شیرآب چشمی عایق خوبی برای رطوبت خواهدبود .

شیرآلات پدالی

یکی ازبهترین وکاربردی ترین انتخابها برای فضا های عمومی مانند مساجد، مدارس و … استفاده ازشیرالات پدالی ویا الکترونیکی است .شیرالات پدالی چون به برق و باتری احتیاج ندارند و با فشار دادن پدال می توانید مقدار حجم آب خروجی را تعیین نمایید بسیار به صرفه تر می باشد .تنها کاری ک در هنگام استفاده ازشیرالات بهداشتی پدالی باید انجام دهید باید مقداری پای خود را بر روی پدال بفشارید و میان آب و دمای آب خوبی را تعیین نمایید .از دیگر مزایای انواع پدالی و چشمی عدم تماس دست باشیر است که مانع انتقال بیماری های واگیردار عفونی و پوستی می‌شود و به خاطر سرعت قطع آب در میزان مصرف آب و حتی انرژی نیز صرفه‌ جویی میشود .

پرفروش ترین شیرآلات ایرانی و خارجی

ازجمله ابزارپرکاربردساختمان ، شیرآلات میباشند که طراحی ، سبک و رنگ آنها میتواند به هر ساختمان ومنزلی جلوه ای خاص ببخشد . همانطور که اشاره شد یکی از مهم ترین بخش خرید شیرآلات بهداشتی،تصمیم گیری و انتخاب برند شیرآلات می باشد .در این قسمت سعی داریم شما را با پرفروش ترین شیرآلات ایرانی و خارجی موجود در بازار آشناسازیم .ازجمله بهترین برندهای شیرآلات ایرانی موجوددربازارکه جزو شناخته شده ترین برندها هستندو پرفروشترین شیرآلات رادارندمیتوان به این برندهااشاره کرد :

 •  شیرآلات راسان 
 •  شیرآلات درخشان
 •  شیرآلات قهرمان
 • شیرآلات شودر
 • شیرآلات سیتکو

پرفروش ترین شیرآلات ( شیرآلات راسان )

شرکت شیرآلات راسان درسال ۱۳۷۶با بهره گیری ازمدیران ونیرو های کارآزموده وبرنامه ریزی استراتژیک وبلند مدت جهت توسعه و تولید پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات راسان در انواع فانتزی، اهرمی و کلاسیک، توانسته سهم بزرگی از این بازار را در اختیار خود داشته باشد .این شرکت برای رسیدن به این دستاورد های امروز ، اولویت و اهداف خود را بر مبنای ارزش ها حاکم بر اصول مشتری مداری بنا نهاده است . محصولات با کیفیت راسان نه تنها گره گشای بسیاری ازنیاز های خانواده های ایرانی است، بلکه قابل رقابت با برندهای خارجی نیزاست .

کیفیت بالای این شرکت تولیدکننده شیرآلات به خاطرکیفیت آلمانی آن است. متخصصان وفناوری‌ های به کاررفته در تولید این شیرآلات، با استفاده از توانمندی‌ ها ودانش بالا ، اقدام به تولید شیر های فانتزی، اهرمی و کلاسیک می‌کنند. تنوع محصولات در راسان بالا است و نزدیک به ۳۰۰ مدل مختلف از این محصولات توسط برند راسان تولید می‌شود طراحی‌ های مدرن ، رنگ‌ های کروم، سفید و طلایی و کیفیت بالا، جزو ویژگی‌ های شیرآلات راسان است. و به راحتی جای خود را در بازار ایران باز کرده است .شیرآلات راسان دارای ۲ سال ضمانت برای شیرهای اهرمی و قطعات مصرفی ( کارتریج ) و۵ سال گارانتی بدنه است .

پرفروش ترین شیرآلات ( شیرآلات درخشان )

شرکت درخشان درسال ۱۳۶۷ بصورت سهامی خاص تاسیس گردیدو با حدود سه دهه فعالیت مستمر وپویا ،هم اکنون در زمره شرکت های برتر در زمینه تولید پرفروش ترین شیرآلات. شیرآلات درخشان به شمار می رود این شرکت از اوایل دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و بادریافت گواهینامه‌ ها و لوح‌ های سپاس متنوع موفق به ساخت یک برند محبوب در بین مصرف کنندگان شده است .شیرآلات درخشان به طور کلی دارای ویژگی های مانند طراحی لوکس، کیفیت بالا وقیمت مناسب هستند.

در کنارکیفیت بالا وظاهر زیبا، تنوع محصولات، خدمات پس از فروش مناسب وتامین قطعات یدکی ازویژگی‌ های شیرآلات ایرانی درخشان است .شرکت درخشان با به کارگیری دستگاه‌ های مدرن، کارکنان، مشاوران، مهندسان مجرب و برخورداری ازتکنولوژی روز دنیا ، مواد اولیه با‌کیفیت، رعایت اصول استاندارد ملی ایران، تولید محصولات، شیرآلات بهداشتی، هود، سینک و اجاق‌ گاز را در کلاس بین المللی در دست دارد. درخشان افتخار دارد با دارا بودن کامل‌ ترین سبد محصولات در صنعت ساختمان صادر‌کننده این محصولات به ۷ کشور جهان ازجمله کشورهای اروپایی است .

پرفروش ترین شیرآلات ( شیرآلات قهرمان )

این برندمشهورداخلی با ۳۵ سال تجربه درتولیدشیرآلات بهداشتی، توانسته خودرابه عنوان یکی ازشرکتهای پیشرودر تولید و طراحی شیرآلات خانگی (حمام، توالت وآشپزخانه)، بیمارستانی،کلاسیک، شیرآلات الکترونیکی و انواع فلاش تانک‌ ها معرفی کند .برند قهرمان در کنار نیرو های آموزش دیده و متخصص ، از بهترین ماشین آلات صنعتی نیز در تولید محصولات خود بهره می برد. در طول همه این سال ها، این شرکت توانسته استاندارد های بین المللی خود را تا جایی بالا ببرد که با سایر برند های بزرگ جهانی وارد رقابت شود .امروزه ، بخش بزرگی از تولیدات برند قهرمان به بیش از ۳۰ کشور مختلف درسراسرجهان صادرمیشود.

شیرآلات قهر مان دارای پنج سال گارانتی وپانزدهسال خدمات پس ازفروش است .محصولات این کارخانه ،بابهره گیری ازنیروهای متخصص وماشین آلات روزدنیا تولید شده و همچنین دارای استاندارد های بین المللی میباشدکه قابلیت رقابت با تولیدات دیگر کشور های صنعتی مانند آلمان را داراست .همه ی این کار ها بکار گرفته شده است تا محصولی تولیدشود که علاوه بر زیبایی از دوام وکیفیت عالی برخوردار شود. در واقع میتوان گفت کیفیت شیرآلات قهرمان بسیارعالی میباشد .

پرفروش ترین شیرآلات ( شیرآلات شودر )

عمراین شرکت نزدیک به سی سال است.ازسال۱۳۷۰ شروع به فعالیت کرده وشیرآلات آن کاملا ایرانی است.شیرآلات شودرتاکید زیادی بر روی جزییات و طراحی و تکنولوژی با توجه به نیاز مشتریان دارد.تنوع محصولات بالایی دارندو در تمام بخش‌های شیرآلات داخلی، از جمله حمام، سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه وکابینت‌ ها با رنگ‌ های مختلف در حال تولید هستند .حوزه فعالیت این شرکت در تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی در داخل و خارج از کشور است. طراحی‌ های خاص و مدرن شودر، باعث تفاوتش بادیگربرندها شده است.

شیرآلات ایرانی شودرازجمله شیرآلات بهداشتی آشپزخانه بالوله‌ های قابل انعطاف که شستن ظرف‌ هاراساده تر کرده است .شودر تولیدکننده‌ ای پیشرو در ارائه شیرآلاتی با کیفیت و طراحی نوآورانه است .شودر با داشتن تیم مدیریتی قوی و نیرو های کارآزموده، توانسته با تولید محصولات با کیفیت و طراحی نوآورانه بر طبق متدهای جهانی ، به قطب مهمی دربازار شیرآلات وتجهیزات آشپزخانه تبدیل شود. در حال حاضربا توجه به استانداردهای بین المللی و سیستم تضمین کیفیت ISO 9001 ، اهداف شیرآلات شودر درراستای رضایت مشتری و تضمین ارائه محصولاتی با خدمات پس ازفروش مناسب قراردارد .

پرفروش ترین شیرآلات ( شیرآلات سیتکو)

شیرآلات سیتکو، شیرآلاتی هستندکه دارای کیفیت عالی ازنظرساخت وتولیدمیباشند وهمچنین ظاهری زیبا به خانه شما می بخشند .شیرآلات sitco حاصل سیزده سال تحقیق واندیشه و فعالیت درزمینه تجهیزات ساختمانی میباشدکه سرانجام در سال ۱۳۷۶ با نام واحد سیتکو تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده است.جلب و رضایت مشتریان یکی از اهداف مهم برند سیتکو می باشد . مجموعه ی بزرگ سیتکو در زمینه ی شیرالات صنعتی، بهداشتی، اتصالات و لوله و بسیاری از ملزومات دیگر از جمله موتورخانه ،حمام و آشپزخانه فعال بوده است .این شرکت با در دست داشتن کارشناسان متخصص در این صنعت وشرکت درنمایشگاه های مختلف باعث شده تادررده بالایی قراربگیرد .

شرآلات ایرانی با کیفیت

شیرآلات ایرانی باکیفیت همانطورکه از نامشان پیداست ازکیفیت عالی برخوردارهستندکه این کیفیت رااز همان ابتدای تولید با استفاده از مواد اولیه موغوب و دانش مهندسی و تکنولوژی که در ساخت آن ها بکار رفته است کسب کرده اند .امروزه شیرآلات ایرانی با بکار گیری کلیه استاندارد های جهانی که برای تولید شیرآلات لازم است توانسته دربازار داخلی وخارجی جایگاه ویژه ای کسب نماید .

رتبه بندی شیرآلات ایرانی

امروزه باتوجه به گستردگی تنوع درتولید شیرالات ایرانی این امکان برای مردم فراهم شده است که باتوجه به هرسلیقه و بودجه ای که دارند میتوانند شیرآلات مورد نیاز خود را خریداری نمایند .تمامی برند های ایرانی سالانه برحسب استاندارد های جهانی رتبه بندی می شوند و امتیاز می گیرند که این رتبه بندی برحسب کیفیت تولید و کیفیت خدمات انجام می شود . این قیاس( رتبه بندی شیرآلات ایرانی )میتواند به شمادرخریدشیرآلات کمک کند .

پرفروش ترین شیرآلات خارجی

“شیرآلات کی دبلیو سی” درایران تحت لیسانس کشورسوئیس درشرکت شیرهای ساختمانی و صنعتی ایران تولیدمی شود . این کارخانه در سال ۱۳۶۳ در شهرک صنعتی کاوه تاسیس شد و نخستین تولیدات خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است . در حال حاضر تولید کننده شیرآلات بهداشتی، شیرآلات چشمی، شیرآلات توکار، شیرآلات رنگی، شیرآلات ترموستاتیک است .شرکت شیر های ساختمانی و صنعتی ایران، در یکصد و بیستمین سالگرد تاسیس این شرکت، اقدام به عقد قرارداد انتقال تکنولوژی تولیدشیرهای بهداشتی بااستفاده ازجدیدترین ماشین آلات تولید و تست و آخرین تکنولوژی آن شرکت که در خاورمیانه منحصر به فرد است، نموده است.

شرکت “شیرهای ساختمانی” وصنعتی ایران بااستفاده ازمتخصصین مجرب خودکه درسوئیس آموزش تئوری وعملی را توسط کارشناسان شرکت KWC گذرانده اند به تولیداین شیرآلات پرداخته است .در ساخت کلیه شیرآلات kwc از بهترین تجهیزات تولید وکنترل کیفیت ، ارائه زمینه اجرایی برای تحقق صرفه جویی درمصرف آب و انرژی و همچنین دسترسی به آخرین استاندارد های جهانی در زمینه بهداشت وکیفیت بکارگرفته شده است و همه ی این ها باعث شده محصولی تولید شودکه باب میل مصرف کننده باش در واقع می توان گفت کیفیت شیرآلات کی دبلیو سی ( kwc ) بی نظیرمیباشد.

برند KWC تنها برندی است که درزمینه ی تولیدشیرآلات موفق به دریافت گواهینامه های IMS ومرکزتحقیقات ساختمان ومسکن در صنعت تولید شیر های بهداشتی و ساختمانی شده است .علاوه بر مواردذکر شده شرکت KWC موفق به اخذگواهینامه های ISO 9001 2000، ISO 14001 ، ISO18001، استاندارد ملی ایران درزمینه ی تولید شیر های مکانیکی و اهرمی واستاندارد EN 817 نیز شده است .

“شیرآلات لامیرا ” لامیرا نماینده ی رسمی وانحصاری مدل CM ساخت ایتالیادرایران ارائه دهنده محصولات باکیفیت و مرغوب است.کارخانه لامیرا با ساخت شیرآلات متنوع و با کیفیت به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده ی شیرآلات ساختمانی شناخته شده .درساخت پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات لامیرا تمامی تکنولوژی روز دنیابکار گرفته شده و دارای تاییدیه استاندار ایران واروپا نیزمیباشد .

“شیرآلات زیگما” کارخانه زیگما باساخت شیرآلات متنوع وباکیفیت به عنوان یکی ازبزرگ ترین تولیدکننده شیرآلات ساختمانی شناخته شده است .در ساخت پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات زیگما تمامی تکنولوژی روزدنیا بکار گرفته شده و دارای تاییدیه استاندار ایران و اروپا نیز میباشد.زیگما یک کارخانه تولیدی محصولات آشپزخانه است که محصولات آن عبارت است از : هود ، فر و مایکروویو ، اجاق گاز صفحه ای ، ماشین لباسشویی ، سینک ظرفشویی و شیر سینک ظرفشویی این کارحانه در کشور ایتالیا است و محصولات آن تولید کشور ایتالیا وترکیه میباشد .

جنس شیرآلات

به طورکلی بدنه ی اصلی شیرآلات بهداشتی ازدو جنس « برنج » و « سرب خشک » ساخته میشوند . توجه داشته باشید با توجه به اینکه سرب خشک پس ازمدتی در واکنش با آب دچارخوردگی شده ووارد آب آشامیدنی میشود برای سلامتی انسان بسیار خطرناک است وهنگام خرید دقت کنید شیر مورد نظر شماحتما از جنس برنج باشد . اگر چه شیر هایی که از سرب خشک ساخته میشوند ارزان تر هستند ولی خیلی سریع تردچار پوسیدگی شده و عمرکوتاهی دارند.

روکش شیرآلات بهداشتی : آبکاری یاپوسته خارجی” شیرآلات ” همان پوسته ی بیرونی است که پوشش نهایی شیرآلات راتشکیل میدهد.هرچقدر کیفیت آبکاری بهترباشد “شیرآلات ” دیرتر فرسوده می شوند. دو مورددرکیفیت آبکاری تأثیرگذاراست یکی جنس آبکاری و دیگری ضخامت آن. روکش های مختلفی برای آبکاری وجود دارداز قبیل برنج (روکش طلایی) ، اپوکسی (رنگی) ، نیکل، برنز، مس و استیل (کروم) . بهترین روکش در بازار روکش استیل است. زیرا هم در برابر پوسیدگی مقاوم است وهم به لحاظ ظاهر لکه را کمتر نشان میدهد. دیگر آلیاژ ها نیز به دلیل تقاضای کمتر، قیمت بالاتری دارند و به صورت محدودیا سفارشی تولیدمیشوند.

نکات مهم قبل از خرید شیرآلات ساختمانی 

 • شیر آلات سنسوردار ( چشمی ) بیشتربرای مکان های عمومی مناسب اند و تعبیه میشوند .

 • تنظیم فشارآب از نکات بسیار مهم است که هنگام خریدباید به آن توجه شود .

 • دارا بودن علامت استانداردازنکات مهم است زیرااستفاده نکردن از سرب نرم که برای سلامتی خطرناک است وهم چنین آبکاری شیر آلات بسیارمهم هستند.

” شرایط نگهداری شیر آلات پس ازنصب ” : خیلی ازافراد تصور میکنند که شیر های اهرمی یکبارمصرف هستند و در صورت خرابی باید آن ها را دور بیاندازند و به سراغ شیر جدید بروند اما باید بگوییم که اصلا این گونه نیست و اگر شیر اهرمی شما دچار مشکل شد باید کارتریج آن عوض شود .کارتریج شیرآلات بهداشتی اهرمی همانند همان مغزی شیرهای مخلوط می باشد با این تفاوت که تعویض ان به سادگی نیست و نیازبه متخصص دارد .متین آنلاین در همه این زمینه ها شما را راهنمایی میکند.از خرید محصولات متفاوت گرفته تا انتخاب برند مناسب و ارائه بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت بازار.