استراتژی برند لوله آذین

لوله آذین

لوله آذین گروه صنایع گیتی پسند

یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت ها در ایران شرکت بزرگ و معتبر لوله آذین سپاهان است . بزرگترین تولید کننده لوله های پلی پروپیلن تک لایه با نام تجاری آذین لوله در ایران کار میکند . مواد اولیه شرکت کوپلی پروپلین راندوم تیپ سه بوده که از تولید کنندگان معتبر جهانی تهیه می شود .مواد اولیه این شرکت پس از تست و تایید شدن در پروسه تولید قرار گرفته و محصولات در مراحل کنترل اولیه، حین فرایند و کنترل نهایی پس از تولید مورد بازرسی کنترل کیفیت دقیق قرار می گیرد. فروش لوله و اتصالات

بنیان گذاران لوله آذین

بزرگترين بنيان گذاران بخش خصوصي كشوردر صنعت تاسيسات ساختماني، سنگ‌بناي آن را با راه‌اندازي مراكز تحقيقاتي پليمر، مكانيك و برق و يكي دو واحد توليدي،بیست سال پيش و با همراهي و همت تعدادي از جوانان مستعد و كوشاي اصفهاني گذاشتند. نيت قلبي و انديشه راهبردي آنها، جلوگيري از خروج مواد خام نفتي از كشور، ايجاد اشتغال، توليد محصول ايراني و برجسته كردن نام ايران در پهنه كره خاكي بود.
استراتژي و راهبرد گيتي ‌پسند اينگونه تعيين شده تا با بهره‌ مندي از دانش روز دنيا و شناخت پتانسيل‌هاي داخلي اعم از مواد معدني، سرمايه گذاري در صنايع پليمري و نيروي انساني كارآمد، انواع محصول در صنايع تاسيسات ساختماني، تاسيسات برودتي و حرارتي و شيميايي و پليمري توليد و به بازارهاي داخلي و خارجي عرضه شود به اميد آنكه حداكثر ارزش‌افزوده را براي ايرانيان به ارمغان آورد.
در انتهای نتيجه تمامی بررسي هاي مرکز تحقيقاتي و فعاليت كارخانه ها، توليد و عرضه بيش از بيست نوع محصول با برترين كيفيت و مناسب‌ترين قيمت به بازار است، محصولاتي كه گواهينامه‌ها و استانداردهاي ملي و بين‌المللي لازم را دريافت كرده و اين فرصت را براي گيتيپسند فراهم آورده اند تا با محصولات مشابه در بازارهاي داخلي و خارجي رقابت كند.

شرکت گیتی پسند همانند خانواده ای می ماند که با پافشاري بر نيت قلبي موسسان كارآفرين اين مجموعه و تثبيت آن انديشه راهبردي، هم‌اكنون به يكي از نمادهاي اقتصاد مولد ومطرح در صنعت تاسيسات ساختماني و تاسيسات برودتي و حرارتي با تكيه بر نيروي پرتوان و خوش فكر ايراني مبدل شده و قراراست با فراگير شدن نام و محصولات گيتي پسند در سراسر ايران و جهان، آن نگرش، به شكل مناسب و موثري گسترش پيدا كند.

مشتريان عزیز و محترم فروشگاه متین آنلاین

هر گونه اطلاعات و اخبار در زمینه لوله، اتصالات، شیرآلات و تاسیسات ساختمانی که شما نیاز داشته باشین را میتوانید در سایت متین آنلاین مشاهده کنید از جمله لیست قیمت لوله و اتصالات ،لیست قیمت لوله آذین،لیست قیمت آذین لوله، جدیدترین اخبار مرتبط با تاسیسات و…
ارائه لیست قیمت رسمی کارخانه ها با جدیدترین قیمت های لوله و اتصالات تک لایه، پنج لایه، پوش فیت، پلی پروپیلن انواع شیرآلات برنجی چدنی صنعتی انوع بست و لوله، لوله و اتصالات با برندهای آذین لوله، نیوپایپ، نیوفلکس، لوله آذین، پلی ران اتصال، متین پایپ، ایزی پایپ، ایزوپایپ، بستیران، آلتن، ورسک اتصال، کیتز، شیلان، ارتعاشات صنعتی ایران، توپی برزیل، سوپرپایپ، سنا پلیمر، رهانه، دی ان، پلیمر گلپایگان، پلی رود اتصال، بیست بسپار، رادشیر، سیتکو، سیم ایتالیا، قهرمان، فاراب ،کیزایران، گروه صنعتی وحید، گیتی پسند ، ویثرپایپ، وگ ایران، یزد پلیمر و … موجود میباشد.

خدمات حسابداری و حسابرسی فرسان