لوله و اتصالات نیوپایپ

اتصالات لوله نیوپایپ

اهمیت اتصالات لوله نیوپایپ

در عصر جدید بیشتر از هر وقت دیگری سیستم لوله کشی یک منزل مسکونی باید آب سرد و گرم را در هر زمان و هر مکان مورد نیاز به سرعت و با بهترین کیفیت تحویل دهد میزان جریان در اتصالات لوله نیوپایپ بالاتر از لوله های دیگر بوده و در نتیجه فشار آب نیز بیشتر خواهد شد .
این سیستم به هیچ عنوان نیازی به تعویض کردن ندارد زیرا به هیچ وجه زنگ نمیزند و هرگز نمیپوسد.در ضمن صدای مزاحم و قوچ پر سروصدارا از بین میبرد.شما با طراحی اصولی و به وسیله کمک از لوله های نیوپایپ می توانیید بدون اینکه تغییری در فشار آب به وجود بیاید، آب را به سرویس بهداشتی، حمام،آشپزخانه و مکان های مورد نظر برسانید.
از برجسته ترین ویژگی های اتصالات لوله نیوپایپ، ساختار پنج لایه ای آن ها است این لوله ها با استفاده از آخرین فناوری و تکنولوژی روز دنیا و ترکیب فلز و پلیمر علاوه بر بهره گیری از مزایای لوله های فلزی و لوله های پلیمری خط قرمزی بر عیب های این لوله ها و مشکلات ناشی از کارکرد نا مطلوب آن ها کشیده است.

خواص اتصالات لوله نیوپایپ

مقاومت بالا در برابر پوسیدگی ( از داخل و خارج )
لایه های درونی و بیرونی اتصالات لوله نیوپایپ تشکیل شده از مواد پلی اتیلن مشبک است . این مواد از بهترین و مرغوب ترین پلیمر به کار رفته و موجود از نظر شیمیایی و بسیار مقاوم در برابر خوردگی است که در ساختار لوله های نیوپایپ به کار رفته است . زمانی که لوله های فلزی در مقابل آب و خاک قرار میگیرند آماده برای خوردگی ، سوراخ شدن و از بین رفتن هستند ، در صورتی که لایه های درونی و بیرونی پلیمری نیوپایپ تحت تاثیر املاح موجود در خاک یا آب قرار نمیگیرند.

ظرافت، زیبایی، تمیزی و ایمنی

تولید لوله های ۵ لایه نیوپایپ به گونه ای است که بهداشتی ترین آب آشامیدنی را برای مصرف کننده و مشتری فراهم می سازد. پلیمر داخلی تخریب نشدنی و تمیز نیو پایپ در برابر اثرات مخرب آب درون لوله ، مقاوم خواهد بود. دیگر نیازی نیست که شما نگران طعم، بو یا رنگ آب سیستم لوله کشی منزل خود باشید.

مقاوم در برابر نفوذ نور و اکسیژن

شرکت تولید کننده ی این لوله به طوری عمل کرده که تمامی مشتریان به غیر قابل نفوذ بودن این لوله ها در اجرای لوله کشی توکار آسوده خاطر هستند. در سیستم لوله کشی روکار نیز امکان نفوذ اکسیژن و نور به داخل سیستم وجود ندارد، در نتیجه از به وجود آمدن جلبکها در لوله جلوگیری می شود. همچنین ، سیستمهای تاسیساتی ، از هر گونه آسیب و پوسیدگی ناشی از اکسیژن ، مصون خواهند ماند.

سکوت ( سر و صدای بسیار نا چیز )

در حال حاضر بسیاری از افراد به دنبال سیستم هایی هستند که مبنی بر سکوت است و سر و صدایی ندارند . صدای داخل لوله ها اغلب مرتبط به ضربه قوچی که به دیواره های لوله وارد شده است . ساختار اتصالات لوله نیوپایپ و لایه های پلیمری آن، فشار ضربه قوچ و صدا را بسیار کاهش می دهند. با سیستم لوله کشی نیوپایپ ، شما هیچ لرزش اضافی و تلق تلق کردن لوله های فلزی را نخواهید داشت. تمام این شرایط، عاملی برای دستیابی به یک محیط آرام می باشد.

مقاومت در برابر دما و فشار

به علت اینکه در لوله های نیو پایپ از پلیمر استفاده شده و جوش طولی که در لایه آلومینیومی وجود دارد ، تحمل دمای ۹ درجه سانتی گراد در فشار ۱۰ بار را بطور مداوم خواهد داشت، در حالیکه امکان کاربرد نسل دوم لوله ها ( لوله های پلی پروپیلن) در سیستمهای گرمایشی با دمای بالا نمی باشد.

مقاومت شیمیایی زیاد

زمانی که صحبت ازمقاومت شیمیایی لوله ها در مقابل مواد شیمیایی مختلف پیش می آید، اطلاعات مورد نیاز به شکل جدول هایی که اکثرا اثر غلظت و دماهای متفاوت لحاظ می گردد، در اختیار قرار می گیرد تا مشتریان بتوانند با مراجعه به این جدولها به درستی تمام قضاوت کنند . با توجه به مقاومت شیمیایی PEX در مقایسه با فلزات، پلی اتیلن و پلی پروپیلن گستره کاربرد این لوله ها در صنایع شیمیایی بسیار وسیع می باشد .

سبک، انعطاف پذیر و نصب راحت اتصالات لوله نیوپایپ

سبک بودن،انعطاف پذیر بودن و سبک بسته بندی لوله های نیوپایپ این امکان را به شما می دهد که یک سیستم لوله کشی بسیار حرفه ای را خیلی سریع و کیفیت بالا، ارائه دهید. به دلیل انعطاف پذیر بودن و شکل پذیری هنگام استفاده از این لوله ها، نیازی به اتصال زانویی نیست. اتصالات لوله نیوپایپ را می توان روی دیوار ها ، سقف ها یا سطوح مورد نظر نصب کرد. همچنین می توان از روی پایه های نگهدارنده بطور افقی یا عمودی عبور داد .

اعتماد پذیری بسیار بالا و جذب رضایت مشتری

با در نظرگرفتن مزایایی که اتصالات لوله نیوپایپ دارند، به کلیه مصرف کنندگان عزیز و مشتریان محترم، این اطمینان را می دهد که دیگر به هیچ عنوان آسیب و خسارتیاز طرف این لوله ها به سیستم تاسیساتی منزل یا محل کار مورد نظر آنها وارد نمی شود و سالهای پیش رو را با آسایش تمام و اطمینان خاطر می گذرانند و مطمئن خواهند بود

که تا مدت بسیار طولانی ، هزینه های تاسیساتی سیستمهای دیگر ، نزد آنها پس انداز خواهد گردید.

فروش لوله و اتصالات